Kağıthane ev ve ofis taşıması ile en çok bilinen ve tanınan taşıma şirketimiz, garanti ve sigorta kapsamında eşya taşıma işlemlerini sürdürmektedir. Dilerseniz erken rezervasyon ile taşıma aracınızı ve ekibinizi hemen ayırarak nakliye problemlerinizi anında ortadan kaldırabiliriz.

                   Kağıthane Evden Eve Taşımacılık

Evden eve taşıma konusunda uzman firma olan ve Avrupa standartlarında taşımacılık işlemlerini sunan nakliye firmamız Kağıthane bölgesinde en çok tercih edilen firmaların başında gelmektedir. Dürüst fiyat politikası ile her zaman müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır.


Kağıthane Nakliyat Şirketi Evden Eve Taşıma Hizmetleri

  • Kağıthane Evden Eve Nakliyat Şirketi

Ev taşınma sürecinde uluslararası kalite standartlarında hizmetler arıyorsanız nitelikli çalışmalarıyla Mega kur nakliye web sayfamızın etkin hizmetlerinden mutlaka yararlanmalısınız. Çünkü bu alanda hem önemli düzeyde bilgi birikimine sahibiz hem de uzman personelimiz ile çalışmalarımızı uzun yıllardır aralıksız sürdürüyoruz efendim. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve süreç içerisinde gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalarımızı aktarmaya başlayalım.

        Kağıthane Evden Eve Nakliyat İstanbul

Elbette bu tarz bir çalışma kurumsallık gerektiriyor ve sizlerin %100 memnuniyetinin sağlanması firmanın önceliği olmak durumundadır. Dolayısıyla Kağıthane Nakliyat hizmetleri gerçekleştirmiş olduğu başarılı yüzlerce çalışmasının referans olmasından gurur duymaktadır. Hizmetlerimizi aktarmaya devam etmek gerekirse; sürecimiz öncelikle tamamen ücretsiz bir ekspertiz çalışması ile başlıyor. Bu çalışma keşif ekspertizi olarakta bilinmektedir.

Daha sonra firmamızın yetkililerine taşınmak istediğiniz tarihi bildiriyorsunuz ve o gün asansörlü araçlarımız ile adresinize ulaşıyoruz. Elbette olmazsa olmazlarımızın başında izolasyon geliyor. Eşya paketleme ve ambalajlama çalışması olarak bilinen bu hizmetimiz büyük boyutlu eşyaların izolasyonu için ücretsiz şekilde gerçekleştirilmektedir. Fakat çok daha detaylı bir ambalajlama çalışması yapılmasını talep ederseniz küçük bir fiyat farkı ile bu çalışmayı da pekâlâ gerçekleştirebiliyoruz.

                Kağıthane Eşya Depolama

Belirttiğimiz üzere konsept anlayışla hareket ediyoruz ve pek çok farklı anlamda hizmetler üretiyoruz efendim. Aralarında eşya depolama hizmetlerinin de bulunduğu bu çalışmalarımızı aktarmaya kaldığımız yerden devam edelim. İzin verirseniz konumuza devam etmeden önce depolarımız hakkında kısa bir detay daha paylaşalım. Bu depolar modern tesislerde yer alır ve yağmur, rüzgâr ve eşyaya zarar vermesin muhtemel kemirgen canlılara karşı izole bir yapıda tasarlanmıştır. Bu kısa hatırlatma ardından çalışmalarımızın ayrıntılarına devam edelim.

Bir yandan paketleme ve ambalajlama çalışması devam ederken öte yandan televizyon ünitesi, Mobilya grubu eşyalar ve beyaz eşya grubundan cihazlar sökülerek izolasyon işlemine tabi tutuluyor. Bu hizmeti firmamızın uzman personeli gerçekleştirmektedir. Ayrıca huzurlu bir nakil süreci yaşamanızı sağlayacak eşya sigortalama sistemimizde mevcuttur.

Bunun yanı sıra ofis, büro, şirket ve benzeri işletmelere yönelik firmamızın tecrübelerinden mutlaka yararlanmanız gerektiğini düşünüyoruz. Dilerseniz bu alanda gerçekleştirmiş olduğumuz referans çalışmalarımızı sayfamızda yer alan görseller üzerinden inceleyebilirsiniz.  İstanbul Kağıthane evden eve nakliyat hizmetlerini tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz ve esenlikler diliyoruz efendim.

          Kağıthane Evden Eve Nakliye Fiyatları

Taşıma fiyatlarında dev kampanyalarla daima müşterilerimize en iyi taşımacılık ücretleri sunuyoruz. Kağıthane evden eve nakliyat ücretleri konusunda en uygun taşıma ve depolama hizmetlerini almanın garantisi ile buradayız.

KAĞITHANE EVDEN EVE NAKLIYAT